GARANTİ VE İADE

Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi alışveriş sitesi olan www.arsuzzeytinleri.com.tr üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi garantisi altındadır.

  1. Cayma Hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğin’in 15. Maddesi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  1. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR