ÖDEME VE TESLİMAT

  1. KARGO VE SEVKİYAT GÜVENCESİ

Tüm siparişler güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerin kutusunun üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.

  1. ÖDEME

2.1.Kredi Kartı

Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi,128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanır. Bu sistem ile ödeme için gerekli olan bilgiler (kredi kartı üzerindeki isim, kredi kartı no, kredi kartı son kullanma tarihi, kredi kartı güvenlik no) şifrelenerek, onay için ilgili bankaya gönderilmektedir.

2.2 Havale/EFT

Havale / EFT ile yapılan alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin hesaplarına geçtiği andır.

*3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi’ nin 

Havale / EFT için Hesap Numaraları:

Banka

Hesap No

Halk Bankası

TR19 0001 2001 3500 0010 1005 04

2.3.ALICI’nın kredi kartı bilgileri yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.Ödeme sayfasında istenen ALICI kredi kartı bilgileri, siteden alışveriş yapan ALICI’nın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.arsuzzeytinleri.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileri dışında kalan kişisel bilgiler sistemde kayıtlı tutulacak olup Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi veya ona bağlı şirketleri ile kampanya bazlı çözüm ortakları dışında 3. kişiler ile hiçbir suretle paylaşılmayacaktır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler www.arsuzzeytinleri.com.tr arayüzü üzerinden banka ve ALICI’nın bilgisayarı arasında gerçekleşmektedir.

2.4.Birden fazla kişinin ortak kullanımına açık bir bilgisayara önceden yüklenmiş kimi programlar vasıtası ile bu bilgilerin 3. kişilerce öğrenilme tehlikesi bulunmaktadır. Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi'nin sipariş vermek için kullanılan bilgisayardan yetkisiz 3. kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumluluğu bulunmamaktadır.

  1. TESLİMAT VE ÜCRETLENDİRME

Ürün veya ürünlerin teslimatı; stokun müsait olması ve Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Sipariş veren ALICI için hafta içi saat 15:00’e kadar alınan siparişlere o iş günü alınmış sayılacak olup; saat 15:00’ten sonra veya hafta sonu veya ulusal bayram ve genel tatil günlerinde gelen siparişler, siparişin verildiği günü takip eden ilk iş günü verilmiş olarak kabul edilecektir. Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ALICI’nın siparişinden itibaren (30 işgünü) içinde ürün veya ürünleri ALICI’nın işbu sözleşmede belirtilen eksiksiz teslimat adresine teslim edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

ALICI, ürün veya ürünleri sipariş ettiğinde sistem tarafından otomatik olarak alınan ürün veya ürünlerin bulunan bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında ALICI’ya kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti ALICI’dan tahsil edilip Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi'nin anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile ALICI’ya ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından sunulabilmektedir. Site üzerinden tüm Türkiye illeri sipariş verebilecek ve bu uygulama sadece Türkiye içinde geçerli olacaktır.

Herhangi bir nedenle ürün veya ürünlerin bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş bu sözleşme konusu ürün veya ürünlerin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Böyle bir durumda ürün veya ürünler ALICI’ya teslim edilmiş ise ALICI, ürün veya ürünleri 3 (üç) gün içerisinde Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi’ne teslim edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR