GİZLİLİK VE GÜVENLİK KOŞULLARI

 

GENEL BAKIŞ

www.arsuzzeytinleri.com.tr,  web sitemizi kullanan herkesin gizliliğine saygılı olmaya ve topladığımız ve/veya veri toplama sürecimizin bir parçası olarak kullandığımız ve/veya bizimle paylaşmayı tercih ettiğiniz her tür kişisel bilginin korunmasına son derece özen göstermektedir. Bu tür kişisel bilgiler, işbu Gizlilik Politikası koşul ve şartları çerçevesinde toplanacak ve/veya kullanılacaktır. Gizlilik ve Güvenlik Politikası, Web Sitesi Kullanım Koşullarının ayrılmaz bir parçasıdır.

1.     ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Bu web sitesini veya bu web sitesindeki herhangi bir hizmeti kullanarak, Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi'ne kişisel bilgilerinizi ifşa etmekle, bu bilgilerin toplanması, kaydedilmesi ve bu gizlilik bildiriminde anıldığı şekilde Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından kullanılmasına izin vermiş oluyorsunuz. Bu kapsamda, Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi  verdiğiniz kişisel bilgileri size elektronik posta ile reklamlar veya bildirimler göndermek, web sitesi üzerinden satın aldığınız malları teslim etmek üzere çağrı yapmak ve web sitesinin geliştirilmesi amacı ile kullanılabilecektir. Ayrıca, Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi'ne gönderilen bazı elektronik postalar ve bilgiler kanıt olarak elektronik posta, adres ve irtibat bilgileri açıklamadan kullanılabilir.

Açık rızanızın varlığı halinde, Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi kişisel bilgilerinizi sadece Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi ile yaptığınız anlaşmanın tamamlanması amacı için gerekli ise 3.kişilere açıklayacaktır. Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi'nin bu bilgileri kendi bağlı olduğu şirketlerine, gizlilik yükümü ile bağlanmış danışmanlarına ve kanunen açıklamak zorunda olduğu/olacağı kişiler/kurumlar gibi izin verilmiş bir kısım 3.kişilere açıklaması bu maddenin sınırları dışındadır. Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi kişisel bilgilerinizi pazarlama amacı ile 3.kişilere satmaz, kiralayamaz veya ticaret mevkine sunmaz. Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafınızdan talep edilmeyen hiçbir elektronik postayı size yollamaz ancak bilgilerinizin verildiği 3.kişilerin bunu yapmayacağını garanti etmez.

2.     KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

www.arsuzzeytinleri.com.tr alışveriş sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.

Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. SSL sertifikalı online alışveriş sitemiz, Türkiye’nin önde gelen bankalarının sanal POS altyapılarını kullanmaktadır. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

 

Not:İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonunun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.

Birden fazla kişinin ortak kullanımına açık bir bilgisayara önceden yüklenmiş kimi programlar vasıtası ile bu bilgilerin 3. kişilerce öğrenilme tehlikesi bulunmaktadır. Çebi Doğal Ürünler ve Dış Ticaret Limited Şirketi, sipariş vermek için kullanılan bilgisayardan yetkisiz 3. kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumlu değildir.

3.    E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

4.    GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİNDE DEĞİŞİKLİK

Sistemlerimiz ve hizmetlerimiz üzerinde size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla sürekli değişiklikler ve iyileştirmeler gerçekleştirdiğimizden, işbu Gizlilik  ve Güvenlik Politikalarında da çeşitli zamanlarda değişikliğe gidilmesi gerekli olabilmektedir. Bu yüzden, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası içeriği üzerinde herhangi bir şekil ve zamanda revizyon ya da değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Web Sitesinin herhangi bir kısmını Gizlilik ve Güvenlik Politikası hakkında bir değişiklik bildirimini müteakip kullanımınız ve/veya kullanmaya devam etmeniz, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz şeklinde değerlendirilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR